Zapytaj o druk w Color Media

Wypełnij formularz i wyślij zapytanie
o kalkulację druku do biura Color Media.

Outdoor - pokaż się na zewnątrz

Do wynajęcia wielkoformatowe powierzchnie reklamowe. Zadzwoń lub wyślij zapytanie.

Wielkoformatowy druk ploterowy

Billboardy i plansze reklamowe. Drukujemy w naprawdę dużym formacie. Przekonaj się!

Kontakt Color Media

Biuro Obsługi Klienta
45-701 Opole
ul. Wrocławska 46-48
tel. 602.876121
lokal 21 (lub administracja)
lub napisz wiadomość e-mail.

Flagi zwykłe i konturowe

Flagi reklamowe są doskonałą formą reklamy zewnętrznej firmy. Dzięki dynamice formy i intensywności barw doskonale budują wizerunek firmy zwiększając prestiż i zaznaczając jej obecność.

  • Flagi i transparenty drukowane techniką liniową

Druk liniowy polega na nakładaniu kolejnych kolorów na flagę. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii komputerowego mieszania farb PANTONE, RAL, HKS dobrane kolory zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Technologia pozwala również na wykonywanie w ramach koloru podcieni, przejść tonalnych.

Flagi i transparenty drukowane techniką liniową wykonujemy w formacie do 200 x 600cm, nadrukowując do 6 kolorów. Nadruk jest utrwalany metodą dyspersji.

  • Flagi i transparenty drukowane techniką rastrową

Oferujemy możliwość produkcji flag przy użyciu technologii druku rastrowego CMYK. Jedną z najważniejszych zalet druku rastrowego jest możliwość przenoszenia na tkaninę wielobarwnych fotografii i motywów.

Flagi i transparenty drukowane techniką rastrową CMYK wykonujemy w formacie do 150 x 400cm. Nadruk jest utrwalany metodą dyspersji.

  • Flagi konturowe (o kształcie produktu)

Flagi nie zawsze muszą być prostokątne! Dzięki zaznaczeniu konturu produktu, loga lub napisu flaga będzie wyróżniać się wśród innych. Flagi konturowe można eksponować na zewnątrz, jak i w formie banerów, wewnątrz pomieszczeń.

Drukujemy w zgodzie z naturą. EcoPapier.pl
Drukujemy w zgodzie z naturą. EcoPapier.pl
W trosce o jakość naszego otoczenia i rosnącą świadomość ekologiczną naszych Klientów, proponujemy wydruki na papierach ekologicznych. Pragniemy poinformować, że Color Media wraz z firmą Offseton jest pionierem wdrażania rozwiązań proekologicznych w polskich firmach i instytucjach począwszy od użycia nieszkodliwych farb drukarskich, po wykorzystanie ekologicznego papieru nie odbiegającego jakością od tych standardowo stosowanych.