Zapytaj o druk w Color Media

Wypełnij formularz i wyślij zapytanie
o kalkulację druku do biura Color Media.

Gazety handlowe i ofertowe

Oferujemy wysokonakładowy druk z roli gazetek handlowych i ofertowych. Zobacz tu.

Opakowania z klasą

Dobry towar musi być dobrze zapakowany. Sprawdź ofertę naszych pudeł i toreb.

Kontakt Color Media

Biuro Obsługi Klienta
45-701 Opole
ul. Wrocławska 46-48
tel. 602.876121
lokal 21 (lub administracja)
lub napisz wiadomość e-mail.

Offsetowy arkuszowy

Druk metodą offsetową arkuszową jest idealnym rozwiązaniem dla wysokonakładowego druku takich produktów jak: papier firmowy, ulotki, cenniki, foldery, kalendarze, teczki ofertowe i inne druki reklamowe na zlecenie klienta.

Color Media zapewnia druk na arkuszach do formatu B1 o gramaturze do 350g/m2, zarówno w standardowej metodzie druku czterokolorowego (CMYK) oraz z możliwością wyboru dodatkowego koloru (PANTONE).

Wykonujemy także oprawę, klejenie lub szycie, lakierowanie UV, foliowanie oraz inne usługi introligatorskie i uszlachetniające dany produkt.

Gotowe prace dostarczamy kurierem do siedziby Waszej firmy.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi prowadzenia danego projektu, Color Media współpracuje z doświadczonymi projektantami, fotografami studyjnymi i tłumaczami.

W przypadku druku wielostronicowych katalogów i gazetek reklamowych zalecamy druk metodą offsetową rolową.
Drukujemy w zgodzie z naturą. EcoPapier.pl
Drukujemy w zgodzie z naturą. EcoPapier.pl
W trosce o jakość naszego otoczenia i rosnącą świadomość ekologiczną naszych Klientów, proponujemy wydruki na papierach ekologicznych. Pragniemy poinformować, że Color Media wraz z firmą Offseton jest pionierem wdrażania rozwiązań proekologicznych w polskich firmach i instytucjach począwszy od użycia nieszkodliwych farb drukarskich, po wykorzystanie ekologicznego papieru nie odbiegającego jakością od tych standardowo stosowanych.