Zapytaj o druk w Color Media

Wypełnij formularz i wyślij zapytanie
o kalkulację druku do biura Color Media.

Gazety handlowe i ofertowe

Oferujemy wysokonakładowy druk z roli gazetek handlowych i ofertowych. Zobacz tu.

Opakowania z klasą

Dobry towar musi być dobrze zapakowany. Sprawdź ofertę naszych pudeł i toreb.

Kontakt Color Media

Biuro Obsługi Klienta
45-701 Opole
ul. Wrocławska 46-48
tel. 602.876121
lokal 21 (lub administracja)
lub napisz wiadomość e-mail.

Oferta druku

W ofercie Color Media znajdą Państwo szeroki asortyment materiałów drukarskich i reklamowych niezbędnych w codziennej pracy Waszych firm i instytucji.

Color Media jest w stanie zaspokoić wszechstronne potrzeby związane z drukiem offsetowym, cyfrowym oraz ploterowym.

Idealne rozwiązanie w druku ulotek, plakatów, katalogów, gazet. Kiedy potrzebny jest duży nakład, powtarzalność koloru na wszystkich odbitkach i niski koszt jednostkowy produktu.

Rodzaj druku polecany do druku prac w niskim nakładzie, przy zachowaniu laserowej jakości wydruku oraz gdy liczy się czas, ponieważ trzeba wydrukować coś „na szybko”.

Przeznaczony do niestandardowych dużych formatów np. billboardy, lub do ploterowego druku plansz systemów wystawienniczych, a także nadruku na nietypowych materiałach.

Drukujemy w zgodzie z naturą. EcoPapier.pl
Drukujemy w zgodzie z naturą. EcoPapier.pl
W trosce o jakość naszego otoczenia i rosnącą świadomość ekologiczną naszych Klientów, proponujemy wydruki na papierach ekologicznych. Pragniemy poinformować, że Color Media wraz z firmą Offseton jest pionierem wdrażania rozwiązań proekologicznych w polskich firmach i instytucjach począwszy od użycia nieszkodliwych farb drukarskich, po wykorzystanie ekologicznego papieru nie odbiegającego jakością od tych standardowo stosowanych.